Cs.pLay.Ro CommuniTy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 am o prob, cu redirecterele

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Shakespeare
Useri
Shakespeare


Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 27
Localizare : PetriLa

am o prob, cu redirecterele Empty
MesajSubiect: am o prob, cu redirecterele   am o prob, cu redirecterele EmptySam Noi 13, 2010 5:47 pm

DECI:
CAND DESCHID REDIRECTERUL, SCRIU:
NAME...
PORT : 28000
CLIENT 342
SI START 500
5 SECUNDE MERGE, DAR DUPA, SE BLOCHEAZA SI ZICE:
CA O GASIT MAI MULT DE 5 ERORI, SI SA VERIFIC DACA AM FIREWALU SI PROTURILE CORECT CONUFIGURATE, AM STINS, AM APRINS FIREWALLU, SI TOT NU MERGE, CE SAI FAC?Sad
Sus In jos
S1nK
Administratori
Administratori
S1nK


Mesaje : 87
Data de inscriere : 30/10/2010

am o prob, cu redirecterele Empty
MesajSubiect: Re: am o prob, cu redirecterele   am o prob, cu redirecterele EmptySam Noi 13, 2010 8:23 pm

intra la control panel Wink apoi Security Center apoi Firewall apoi Recomandation si dai OFF...

Daca nu iti merge vbesti cu skudder pe mess mai pe seara sa iti faca ceva. .. !!
Sus In jos
Sefu;x
Useri



Mesaje : 6
Data de inscriere : 31/10/2010

am o prob, cu redirecterele Empty
MesajSubiect: problema   am o prob, cu redirecterele EmptySam Noi 13, 2010 10:15 pm

Inca ceva valabil pentru toti!
Incercati sa tineti 250 de red!(500chair) pentru ca ve-ti redirecta mult mai bine E gresit daca spuneti aa deschid 1000 si redirectez o multime asta nu e adevarat Puteti citi si regulile de pe fakehlds.
Iar pentru tine incearca portul 27000
Firewall dezactivat!
Sus In jos
Shakespeare
Useri
Shakespeare


Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/11/2010
Varsta : 27
Localizare : PetriLa

am o prob, cu redirecterele Empty
MesajSubiect: Re: am o prob, cu redirecterele   am o prob, cu redirecterele EmptyDum Noi 14, 2010 12:17 am

am incercat si cu port 2700 dar nu mere:(, si de skudder nu dau de el nici unde, ce sa fac??Crying( ca vreau sa tin redirectere
Sus In jos
Continut sponsorizat





am o prob, cu redirecterele Empty
MesajSubiect: Re: am o prob, cu redirecterele   am o prob, cu redirecterele Empty

Sus In jos
 
am o prob, cu redirecterele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.pLay.Ro CommuniTy  :: Forum/Server :: Evidenta redirecte-
Mergi direct la: